The Scandal 2003 - Asya Dizileri
 1. The Scandal 2003

  The Scandal 2003

  720P Türkçe Altyazı

  "Bu kitaptaki karakterlerin çoğu uçkur düşkünü ve ahlaksızdır.Bu yüzden, kitapta bunların aslında var olup olmadığı kuşkularına ışık tutar.Herkesin bildiğin Chosun hanedanlığı, erkeklerin faziletli ve kadınların da mütevazı olmaları sayesinde Konfiçyüizm üzerine kurulmuştur.Bu sebeple bu karakterlerin Chosun'un içinde bulunması çok da muhtemel değildir.Mevcut içerik, gerçekliği ispatlanmış bir hikayeden ilham almış olmasına rağmen karakter isimleri takma olabilir.Bu yüzden konunun bir kişi ya da bir aile ile ilişkilendirilmediğinden emin olunmalıdır.Eğer zayıf bir özdenetiminiz varsa ya da bu konuda kendinizi kötü hissediyorsanız bu kitabı kapatın ve kafanızdan bir an önce silin 1792'de yazılmış ve 1803'te yayınlanmıştır."

  "Tehlikeli İlişkiler" (Dangerous Liaisons) romanından uyarlanan Untold Scandal (Anlatılmamış Bir Skandal), Chosun hanedanlığıda yaşanan ilişki, ihanet ve entrikaları konu alıyor.Chosun hanedanının haremine 16 yaşında genç ve güzel So-oak'ı almaya karar vermesinden dolayı Hanım bu durumdan hiç hoşnut değildir.Hanedan üzerindeki hakimiyetini korumak için her türlü entrikayı hayata geçirmekten çekinmeyecektir.Hanım'ın kuzeni Jo-won eşini genç yaşta kaybetmiş, Hanedanlıktaki siyasi işlere ilgisiz, kadınlara düşkün bir adamdır ve Hanım'a karşı zaafı vardır.Hanım Jo-won'un bu zaafından faydalanarak, hanedanlık üzerindeki etkisini korumaya çalışacaktır.
  Hükümdarın haremine katmak istediği 16 yaşındaki genç So-oak'ı emellerine alet etmek Jo-won için zor olmasada, Kangwa'daki veba salgını dolayısıyla herşeyini kaybedip Chosun'a sığınan Bayan Jung'un 27 yıldır kapalı kapılarını açmak sandığından daha zor olacaktır.Üstetelik Jo-won'un kazanacağı zaferin muaffekiyetinin dışında, bir de hanımı tarafından ödüllendirilecektir.
  5.4
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

      7.3   5.412

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x