DMCA.com Protection Status
Diziler
Nobleman Ryu’s Wedding 2021 (Kore)
İncele
Nobleman Ryu’s Wedding 2021 (Kore)
Joseon Hanedanlığı döneminde sıcak bir bahar gününde Ryu Ho Seon ve güzel gelini Hwa Jin'in düğünü yapılır. Ama düğün geceleri geldiğinde, Ho Seon sevgilisinden şüphelenmeye başlar. Ve iyi bir sebebi var, çünkü gelini bir erkektir!Ve şimdi Ho Seon kendini, gelinin kardeşi Choi Ki Wan ile yüz yüze buluyor ve Hwa Jin'in siyasi evliliklerden nefretinin onu tören başlamadan ortadan kaybolmasına neden olduğunu açıklıyor.Söylemeye gerek yok, Ho Seon hızla evliliği iptal etmeye çalışır, ancak hasta annesi böyle bir harekete karşı çıkar. İkili artık birliklerini sürdürmeli, tek bir ruha asla açıklanamayacak bir birliktelik!Kim Tae Hyeong, arkadaşı Ho Seon'u tebrik etmeye geldiğinde, Ki Wan'a aşık olur ve hemen onu mahkemeye vermeye başlar. Şimdi hem Ki Wan hem de Ho Seon kendilerini zor bir durumda buluyor.Hasta annesinin isteklerini yerine getirmekle Ki Wan için bitmeyen aşk mektupları arasında kalan Ho Seon, kaybedilecek çok az zaman olduğunun çok fazla farkındadır. Hwa Jin, meseleleri daha da karmaşık hale getirmek için bu sırada hazırlıksız bir şekilde geri dönmeyi seçer.Herkesin kalbindeki acıyı yatıştırmanın tek yolu, herkesi hak ettiği yere geri döndürmektir. Ama bunu söylemek yapmaktan daha mı kolay?
 • IMDb 5.0
 • 393
 • 0
Love Deeply 2021 (Japon)
İncele
Love Deeply 2021 (Japon)
Shibaura Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Üniversitesi'nde oşinograf olan Nagisa Mio, balıklarla çok ilgileniyor ve denizi seviyor. Neşeli gülümsemesine ve kibar, iyi huylu kişiliğine rağmen, ailesi ve geçmişi hakkında suskun. Varlıklı bir ailenin ikinci oğlu olan Hasuda Rintaro, yaklaşması zor biri olarak karşısına çıkarken etrafındakilerden korkar. Ama bu zırhın altında, saf bir kalbi olan ve havası olmayan genç bir adam var. Babasının sağlık durumunun kötü olması nedeniyle Japonya'ya döndü ve bir deniz beldesi geliştirme projesinin sorumluluğunu üstlendi. Mio, okyanusu korumak isterken ve tesisin gelişimine karşı çıkarken, Rintaro hayatını ona bağlıyor. Sanki farklı dünyalarda yaşıyormuş gibi görünen bu iki kişi, proje üzerinden birbirleriyle tanışır ve sonunda aşık olurlar. Ancak onlarınki yasak bir aşktır çünkü Mio'nun herkesi şok edecek bir sırrı vardır.
 • IMDb 5.0
 • 395
 • 0
The Cupids Series: Kammathep Sorn Kol 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kammathep Sorn Kol 2017 (Tayland)
Milin, ekonomi yapan bir muhasebeci, Cupid Hut'taki diğer yedi kızla bir yıl içinde bir erkek arkadaş bulması gerekeceği bir sözleşme imzaladı. Her zaman Bay Doğru'yu bekliyor ama Saran'la tanıştığında bu değişecek. Ortak çalışması da Saran gibi. Saran fakir bir aileden geldiği için zengin bir kişidir.
 • IMDb 5.0
 • 253
 • 1
The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kammathep Jum Laeng 2017 (Tayland)
Parima kötü bir aşk tecrübesine sahiptir, bu yüzden aşktan korkar ve tüm hayatına zarar vermeyi taahhüt eder. Arkadaşları grubu rahibesini çağırır. Ancak yarı dökümlü bir çocuk olan Kawin ile tanışması kolay değildir. Annesini arıyor ve annesini bulmanın tek ipucu bir madalyon. Parima, Kawin'in "World-Class Match Maker" ın sahibi Kevin Blake olduğunu bilmiyor.
 • IMDb 5.0
 • 243
 • 0
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
İncele
Sell Your Haunted House 2021 (Kore)
Şeytan çıkarma yeteneklerini annesinden miras alan Ji Ah, perili evler satma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Daebak Realty'nin sahibidir. Ji Ah mükemmel görünüyor ve aynı zamanda harika, ancak ateşli öfkesi yumruklarının sözlerinden önce uçmasına neden oluyor. Bir gün Ji Ah, şeytan çıkarma sahtekarlığında uzmanlaşmış In Beom adında bir dolandırıcıyla karşılaşır. Daebak Realty'nin faaliyet gösterdiği gece geç saatte In Beom, bir teklifte bulunmak için Ji Ah'ı ziyaret eder. İntikam peşinde koşan ruhlar ve kalan hayaletler tarafından perili olan evleri satmak için özel olarak bir araya gelmelerini öneriyor. İkisi iyi anlaşabilir ve ev fiyatları, hayaletler ve üzücü hikayeleriyle başa çıkabilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 298
 • 0
Law School 2021 (Kore)
İncele
Law School 2021 (Kore)
Prestijli okullarında korkunç bir olay meydana geldiğinde, hukuk yoluyla adalet, sert bir hukuk profesörü ve hırslı öğrencileri tarafından sınanır.Yang Jong Hoon bir ceza hukuku profesörü ve eski seçkin bir savcıdır ve sert sözleri onu uzak durmak için profesör. Aynı zamanda, katı öğretim yöntemleri ve hukuk mesleğinde gelecekteki gençlerinden daha azını kabul etmeyi reddetmesiyle ilgili ikna edici bir şeyler var.Hukuk birinci sınıf öğrencisi Han Joon Hwi, sınıfının en üstündedir. İyi görünümü ve kolay çekiciliği onu kağıt üzerinde mükemmel bir adam yapan doğal bir lider. Ancak, iyi gizlenmiş kalan beklenmedik bir yanı vardır.Kang Sol, okula özel kabul alarak çocukluk çağı yoksulluğunun ve zorlukların üstesinden gelen bir başka birinci sınıf hukuk öğrencisidir. Etrafını saran zenginlik ve yetenek arasında sürekli yoksunluk ve utanç duygusuyla dikenli bir yolda yürüyor. Sonunda, tutkusu onu iyi bir avukat olmanın gerçekten ne gerektiği konusunda aydınlatacaktır.Kim Eun Sook, bir zamanlar hukuk fakültesinin ücretsiz hukuk kliniğinin başında olan bir medeni hukuk profesörüdür. Doğal otorite havası ve özgür kişiliği, ona mahkemede usta olarak ün kazandı. Oldukça yakın bir profesör olarak tanınan o, Yang Jong Hoon'un güvenmeye cesaret ettiği tek meslektaşıdır.
 • IMDb 5.0
 • 228
 • 2
A Love For Dilemma 2021 (Çin)
İncele
A Love For Dilemma 2021 (Çin)
"Little" serisinin üçüncü bölümü, sıradan Çinli ailelerin gözünden eğitim ve ebeveyn-çocuk ilişkileri konularını incelemeye devam ediyor. Çocuklar ilkokuldan ortaokula yükseldikçe, aile birimi yolculukta gelişir.Nan Li, kızı Huanhuan'ın okuldaki kötü performansı konusunda endişelidir. Özel ders vermenin önemini anlayan Nan Li, tüm aileyi Huan Huan'ın eğitimine odaklanmaya ikna eder, ancak birçok sorunla karşı karşıya kaldıklarında, kızları için mutlu bir çocukluk sağlamanın önemini anlamaya başlarlar.Nan Li'nin sınıf arkadaşı ve meslektaşı Tian Yu Lan, ikinci çocuğuna hamile. Ancak, Tian Yu Lan ve kocası Yan Peng'in ilişkisi, Yu Lan'ın güvensizliği nedeniyle bozuldu. Tian Yu Lan, oğlu Yan Zi You'ya tamamen kendini adamıştır. Yan Zi You, birçok ebeveynin gözünde örnek bir öğrencidir, ancak kendi annesinin baskıları onun yarışmalarını etkileme eğilimindedir.Zhang Xue Er, Huan Huan ve Yan Zi You'nun başöğretmenidir. Zhang Xue Er, bir çiftçi köyünden genç bir çocuk olan Mi Tao'nun gayretini gördükten sonra, Mi Tao'ya gönüllü olarak ek ders verdi. Ne yazık ki, okul yetkililerine ihbar ediliyor ve okuldan cesareti kırılmış bir şekilde çıkıyor.
 • IMDb 5.0
 • 314
 • 0
The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Online 2017 (Tayland)
Praewprao, dişlerinin kötü olması nedeniyle ilk aşkından kalbi kırıldığı için sadece görünüş arayan bir adamı seçmeyeceği konusunda kararlıdır. Şimdi güzel bir kız olmasına rağmen. Çevrimiçi çöpçatan görevi var ve takma adı çirkin ördek. Prao, adı Panda Amca olan yaşlı bir büyükbabayla tanışır. Adam onunla konuşurken her zaman ona iyi şeyler hissettirir. Ve ilk aşkı olan dahi Mike ona geri döner ve takipçisi gibi davranır. Flört ettiği için onu takip eder ve Roma, hayatını düzensiz kılan bir avukat hayatına çekilir. Görevinde çok sayıda insan varken, Praewprao gibi çirkin bir ördek hayatını nasıl yönetebilir? En önemli şey kalbidir. Bu adamlardan biri için sarsıldı.
 • IMDb 5.0
 • 643
 • 0
The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Sorn Ruk Kammathep 2017 (Tayland)
Personel departmanının başı olarak, cesur Nanthisa şirket kurallarına özenle uymalıdır. Bunun yerine sürekli geç kalıyor. Sadece uzun bir yolculuk yapmakla kalmıyor, aynı zamanda erkekten korkan / nefret eden annesinden ve büyükannesinden ayrılmadan önce izin alması gerekiyor. Sonuç olarak, patronu Phim, yakınlardaki boş bir daireye taşınmadığı takdirde Nanthisa'yı görevden almakla tehdit eder.Yeni kapı komşusu bekar Anggurt, ailesinin olumsuz erkek klişesini onaylıyor gibi görünüyor. Kadınlar her saatte evinden gelir ve gider. Anggurt ve Nanthisa yolları ne zaman kesişse, kıvılcımlar uçar. Davranışlarından tiksiniyor ve pişman değil.Ancak Anggurt’un kız kardeşi çöpçatanlık çılgınlığına gittiğinde, Anggurt tartışmacı komşusuna kız arkadaşı gibi davranması ve olası gelin adaylarını caydırması için yalvarır. Nanthisa iki nedenden dolayı aynı fikirde; (1) Kızlardan hiçbirinin bu kadar korkunç bir adamla sonuçlanmasını istemiyor. (2) Sevgililer Günü'nden önce bir erkek arkadaş bulmayı beklemediği için işini kaybetmeyi umuyor. Anggurt'un ona yardım etmek için teklif ettiği tazminat, Nanthhisa'nın işsizliğe geçişini destekleyecek.
 • IMDb 5.0
 • 503
 • 0
The Cupids Series: Kamathep Prab Marn 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Prab Marn 2017 (Tayland)
Sarhoşken imzaladığı bir köle sözleşmesi yüzünden. Yaklaşık 30 yaşında olan Waralee, Cupid Hunt'ta sekreterdir ancak Peem of CEO'nun kişisel sekreteri olmalıdır. Ona asılmak ya da ikramiyesini küçük arkadaşlarına kaptırmak arasında seçim yapmalıdır. Ama bu, duvarı kalbinden yıkması gerektiği anlamına gelir. Artık bir erkek yüzünden asla yaralanmayacağına söz verdi. Yaklaşık 10 yıldır bekar. Kazası ve dikkati bir araya geldiğinde, birbirlerini sevmemeleri gerekir. Sadece paraya ve kalbini açacak birine ihtiyacı var. Beklemekten yoruldu, ne yapmalı?
 • IMDb 5.0
 • 906
 • 0
The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Loob Korn Kammathep 2017 (Tayland)
Karageade, hayatında pek çok sorunu olan bir kızdır. Sarhoşken bilinçsizce Cupid Hut'taki diğer yedi kızla bir yıl içinde bir erkek arkadaş bulacağı bir sözleşme imzaladı. Daniel tanıştığı ve peşinden gitmeye karar verdiği yarı kast bir adamdır. Daniel, bir vakayı araştırmak için görevde olan gizli bir polistir. Birbirlerinin problemlerini anladıklarında ne olacak?
 • IMDb 5.0
 • 897
 • 0
The Cupids Series: Kamathep Ork Suek 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kamathep Ork Suek 2017 (Tayland)
Horm Muen Lee, Cupid Hut'ın aşk tanrısı kızı. O, C fincan göğüsleri olan, neredeyse floresan olan beyaz tenli ve Ju-On hayaletine benzediğine inandığı için makyajsız kendinden emin olan Çinli görünümlü bir kız. Kendisi için doğru adamı bulmak için yedi arkadaşıyla aşk savaş alanına katılmak zorundadır. Kozmetik var ve bir taksi şoförü Pee ona yardım ediyor. Sonunda Horm, hedefinin kendisi olduğunu biliyor. O domuz etinin varisi ve o sadece bir taksi şoförü. Üstelik onu makyajsız seviyor ama makyajsız bir yere gidebilir mi? Hayal et! Kısa süre sonra Horm, Pee'nin bir sırrı olduğunu öğrenir. Ondan şüphe duymasına neden oluyor. Pee kimdir? Aşkı bitecek mi?
 • IMDb 5.0
 • 1.478
 • 1
Taxi Driver 2021 (Kore)
İncele
Taxi Driver 2021 (Kore)
Do Gi, Özel Kuvvetlerde bir subay olarak herkesten daha dürüst yaşadı. Yine de bir seri katil annesini öldürdüğünde günlerini ıstırap içinde geçirir. Haksızlığa uğradığını ve kırıldığını hisseden Do Gi, şirketi Rainbow Taxi için çalışmak üzere Do Gi'yi işe alan Jang Sung Chul ile tanışır. Sıradan bir taksi hizmetinden çok uzak olan Rainbow Taxi, kanunun korumadığı kurbanların intikamını alan gizli bir organizasyondur. Burada Do Gi, tatmin edici bir intikam veren yıldız bir sürücü olur. Ha Na ise Rainbow Taxi'yi soruşturan bir savcıdır. Kanunsuz davranışlarına öfkeleniyor, ancak aynı zamanda, kanunun çözemediği davaları çözdüklerini görünce kafası karışıyor. İntikamın gerçek adaleti içerdiğine inananlar ile kanun kaçaklarını kovalayanlar arasında Do Gi, adaletin gerçekten ne anlama geldiğini arar.
 • IMDb 5.0
 • 502
 • 0
The Cupids Series: Kammathep Hunsa 2017 (Tayland)
İncele
The Cupids Series: Kammathep Hunsa 2017 (Tayland)
Hunsa beceriksiz bir kızdır. Hiç erkek arkadaşı olmadı ama her zaman iş arkadaşlarına sahip olduğu hakkında hikayeler uydururdu. Onun beceriksizliği yüzünden her zaman işini bırakıyor. Sonunda, Aşk Tanrısının Halkla İlişkisi olarak bir iş bulur. Kore'de ruh eşini bulma hayali var. Tornpitaya veya Tim ünlü bir iş adamıdır. Cupid Hut'ın köşe yazarı Angie ile partisinde skandal bir fotoğraf çekiyor. Ortaya çıktığında imajını mahvetti. Cupid Hut'ı suçluyor. Hunsa'nın patronu ona Tim'i engellemesini emreder ve o da öyle yapar. Tim Tornpitaya katı ve ağırbaşlı bir adamdır. Hunsa'nın beceriksizliğini sevmiyor. Hunsa ve Tim bir yatta birlikte yaşamalıdır. Sonunda Tim, Hunsa'yı büyülüyor. Ondan sonra onu her zaman rahatsız ediyor. Bu sırada Tim, yakın bir akrabası tarafından kötü niyetli. Bir çalışanın müşteriyi sevemeyeceği şirket kurallarıdır ve Tim, Pink Lady Magazine editörü Cindy adlı bir kız tarafından rahatsız edilir.
 • IMDb 5.0
 • 1.263
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x