Woman on the Beach 2006 - Asya Dizileri
 1. Woman on the Beach 2006

  Woman on the Beach 2006

  720P Türkçe Altyazı

  Hikaye yaratma tıkanıklığı yaşayan yönetmen Joong-rae (Kim Seung-woo) ilham duygusunu yenileyip yazmakta olduğu senaryoyu bitirebilmek için, yanında yapım tasarımcısı Chang-wook (Kim Tae-woo) ve Chang-wook'un pop şarkı bestecisi olan kız arkadaşı Moon-sook (Ko Hyeon-geong) ile Kore'nin batı kıyısındaki Shinduri Sahili'ne gider.
  Daha tanıştıkları ilk anda Moon-sook yönetmenden etkilenir, ve çok geçmeden ikisi Chang-wook'u ekerek boş bir otel odasına gizlice sıvışıp birbirlerine olan sevgilerini ifade ederler. Moon-sook dışarıdan güçlü, bağımsız bir kadın olarak görünmekte, Joon-rae kendinden emin bir yönetmen imajı çizse de her ikisi de önceki ilişkilerinin yaralarını sarmaya çalışmakta ve aslında çok kırılgandırlar.

  Sabah olunca, Joong-rae'nin önceki geceye dair sevecen duyguları buz keser, bunun kendi başarısız evliliğini hatırlatmasına dayanamaz, ve Moon-sook'a acil bir işi çıktığı bahanesiyle hemen Seul'e dönmesi gerektiğini belirten bir telefon mesajı bırakarak ayrılır.
  Birkaç gün sonra, filmi hakkında kendisiyle bir röportaj yapılacağı numarasıyla geri döndüğünde Sun-hee (Song Seon-mi) ile tanışır... Sun-hee ona Moon-sook'u hatırlatır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2   1.153

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadizileri.net hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.x